O nás

Nachádzate sa v internetovom obchode www.farbysabr.sk, kde Vám prostredníctvom internetu ponúkame rôzne druhy farieb, lakov, omietok, maliarského príslušenstva a všetkého čo súvisí s farbami. Cieľ pre nás zostal ten istý a to ponúkať zákazníkom kvalitné produkty a služby za čo najlepšie ceny. Navštíviť nás môžete aj v našej predajni na Jegorovovej ulici 37 (bývalý areál FATRY) v Banskej Bystrici.

 

Využívame svoje odborné skúsenosti v predaji produktov z tejto oblasti a ponúkneme, resp. poradíme  Vám produkt, ktorý spĺňa Vami požadované kritériá.  Vybrané produkty si potom môžete objednať z pohodlia Vášho domova. Celý ponúkaný sortiment sa nachádza v ľavom menu pod Kategóriami stačí si len vybrať.

 

O internetovom obchode www.farbysabr.sk.

Snažili sme sa čo najvernejšie sprístupniť a priradiť odtiene k jednotlivým druhom farieb. Treba si však uvedomiť, že všetky vzorové odtiene sú len orientačné. Výsledný odtieň závisí aj od techniky natierania a aj od druhu povrchu natieraného materiálu.

V prípade, že uvažujete o maľovaní bytu alebo domu, potrebujete poradiť s výberom farby či hľadáte kvalitnú farbu do interiéru alebo exteriéru - ste na správnom mieste! Neváhajte a vyberte si z ponúkaného množstva kvalitných farieb.

      

 

 

Powered by Opencart
Inštalácia a konfigurácia Tvorba web stránok - Web služby s.r.o.