Cart

Miešanie farieb

Ponúkame Vám možnosť namiešať si odtieň podľa vlastnej potreby. Vieme Vám namiešať viac ako 12 000 odtieňov interiérových, syntetických, samo základových a fasádnych farieb. Taktiež Vám vieme namiešať okolo 70 rôznych odtieňov tenko vrstvých a silno vrstvých lazúr. Miešame silikónové a akrylátové omietky a fasádne farby.

Vzorkovník farieb DULUX môžte nájsť na tejto adrese http://www.dulux.cz/cz/c_cs_index.html

Miešanie farieb INTERIÉR.

Namiešame viac ako 12 000 odtieňov z DULUX vzorkovníka podľa Vášho želania. Stačí si vybrať odtieň a nechať naceniť. Podľa potreby vieme namiešať tieto farby do rôznych báz. Či už máte záujem o akrylovú alebo vinylovú (plne umývateľnú). Dulux ponúkaju možnosť tónovania farieb na sokle prípadne do vlhkých priestorov (dulux diamond eggshell), taktiež hygienickú farbu (dulux sterishield) alebo aj farbu na odrážanie viac svetla v jemných odtieňoch (dulux vinyl matt LIGHT&SPACE).

Syntetické farby do INTERIÉRU a EXTERIÉRU.

Najpredávanejšia syntetická samozákladová farba Komaprim 3v1 je miešateľný podľa vzorkovníka Dulux, podľa normy ČSN, NCS ale aj podľa RAL. Taktiež miešame vrchnú syntetickú farbu s názvom HIGH GLOSS podľa všetkých vyššie spomínaných noriem a vzorkovníka Dulux.

Ak máte záujem o Dulux miešanú lazúru Dulux classic select woodstain (tenkovrstva lazúra) a Dulux protective woodsheen (hrubovrstvá) lazúra. Do týchto báz Vám vieme namiešať približne 70 odtieňov.

Omietky a fasádne farby.

Ponúkame Vám namiešanie silikónových a akrylátových omietok HET podľa rôznych vzorkovníkov, pričom vychádzame zo vzorkovníka HET FACADE ECONOMIC. Jedná sa o kvalitné omietky s vynikajúcou cenou. Samozrejme ak máte svoj vlastný odtieň z iného vzorkovníka skúste nám ho napísať. Naceníme ho pre Vás v prípade, že náš miešací systém má receptúru na tento odtieň. Samozrejme miešame v týchto odtieňoch aj fasádne farby a tie Vám namiešame aj zo vzorkovníka DULUX.

 

Neváhajte a presvedčte sa aj VY o najlepších cenách a kvalite ponúkaných produktov. Kontaktujte nás a nechajte si naceniť akýkoľvek vybraný odtieň.