Cart
ETERNAL epoxy stabil svetlo šedý 10kg (A+B)

ETERNAL epoxy stabil svetlo šedý 10kg (A+B)

  • Výrobcovia: Austis a.s.
  • Kód produktu: svetlo šedý
  • Dostupnosť: Skladom
  • 113,09€

  • Bez DPH: 94,24€

Dvojzložkový vodou riediteľný epoxidový email na vysoko odolné nátery betónových podláh na vnútorné použitie s veľmi dobrou odolnosťou oderu, dobre odolávajú vode alifatickým a aromatickým uhľovodíkom, zriedeným kyselinám a zásadám a asanačným roztokom.

Použitie: Je určený k povrchovej úprave betónových podláh v pivniciach, garážach, dielňach, predajňach, skladištiach, výstavných priestoroch. Je vhodný k povrchovej úprave vnútorných betónových povrchov, vápencocementových a cementových omietok, dreva drevovláknitých, drevotrieskových a sadrokartónových dosiek. Je možné ho použiť i k vnútorným náterom kovových povrchov opatrených antikoróznymi nátermi.

Aplikácia: Betónové podklady pred aplikáciou hmoty ETERNAL epoxy stabil musia byť vyzreté, suché, súdržné, vyspravené, očistené a napenetrované farbou nariedenou vodou v pomere 1:1. Prevádzajú sa 2 nátery s prestávkou medzi nátermi 24 hod. Teplota podkladu i prostredia musia byť pri aplikácii min. 15°C. Kovové podklady je nutné vopred opatriť vhodným antikoróznym náterom.

Teoretická výdatnosť: 0.40 - 0.50 kg/m2 (2 - 3 vrstvy).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!