Cart
CEYS - MONTACK profesional 100ml

CEYS - MONTACK profesional 100ml

  • Výrobcovia: MARCA SK s.r.o.
  • Kód produktu: profesional 100ml
  • Dostupnosť: Skladom
  • 3,34€

  • Bez DPH: 2,78€

MONTACK PROFESIONAL je montážne lepidlo na báze neoprénu určené na upevňovanie akéhokoľvek druhu materiálu na rôzne podklady. Upevňuje drevené panely alebo dosky a iné stavebné materiály určené pre obklady stien, profilov, podstavcov, obrubníkov, priečok, líšt, prekladov, dlaždičiek, elektrických krabíc a skríň, vešiaky, atď na drevo, sadru, cement, betón, tehlu, kov, plast, ai

Umožňuje vysokú počiatočnú priľnavosť. Má výborné vyplňovacie schopnosti umožňujúce použitie aj na nerovné povrchy. Je odolný proti vlhkosti. Spoje sú pevné a pružné. Lepí rýchlo a trvalo.

NÁVOD NA POUŽITIE

Očistiť a osušiť lepené plochy. Odskrutkovať uzáver a perforovať hornú časť tuby. Naniesť lepidlo v bodoch na jednu z lepených plôch. Spojiť ľahkým tlakom obe plochy v požadovanej polohe, aby došlo k rovnomernému naneseniu lepidla. Rozpojiť obe plochy a nechať lepidlo odvetrať cca 5-10 minút. Následne spojiť obe plochy silným tlakom po dobu niekoľkých sekúnd (popr. pevným poklepaním pomocou gumovej palice). Prebytok lepidla odstrániť pomocou univerzálneho rozpúšťadlá. Maximálna odolnosti sa dosiahne po 24 hodín po aplikácii.

MATERIÁLY: drevo, kov, plasty, kameň, tehla, betón, sadra, obklady

ODOLNOSŤ Záťaž: 50 kg/cm2

TEPLOTNÝ ODOLNOSŤ: - 20 - 110 °C

FAREBNOSŤ:

OBSAH: tuba 100 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!