Cart
CEYS - MONTACK express transparent 80g

CEYS - MONTACK express transparent 80g

  • Výrobcovia: MARCA SK s.r.o.
  • Kód produktu: express transparent 10s
  • Dostupnosť: Skladom
  • 3,66€

  • Bez DPH: 3,05€

Je montážne lepidlo určené na upevňovanie akéhokoľvek materiálu na rôzne podklady. Je špeciálne určené pre aplikácie, ktoré vyžadujú transparentné zakončenie. Zaisťuje vysokú počiatočnú priľnavosť a odolnosť po vytvrdnutí spoje. Vyplňovacie schopnosti umožňujú aplikácie aj na nerovné plochy. Odoláva vlhkosti. Lepenie je rýchle a trvalé. Produkt sa odporúča aplikovať pri teplote vyššej ako + 10 °C.

NÁVOD NA POUŽITIE

Očistiť a osušiť lepené plochy. Odskrutkovať uzáver a perforovať hornú časť tuby. Naniesť lepidlo v bodoch na jednu z lepených plôch. Spojiť ľahkým tlakom obe plochy v požadovanej polohe, aby došlo k rovnomernému naneseniu lepidla. Rozpojiť obe plochy a nechať lepidlo odvetrať cca 5-10 minút. Následne spojiť obe plochy silným tlakom po dobu niekoľkých sekúnd (popr. pevným poklepaním pomocou gumovej palice). Prebytok lepidla odstrániť pomocou univerzálneho rozpúšťadlá. Maximálna odolnosti sa dosiahne po 24 hodín po aplikácii.

MATERIÁLY: sklo, krištáľ, zrkadlá, plexisklo, polystyrén, metakrylát, polykarbonát, drevo, kov, plasty, kameň, tehla, betón, sadra, obklady

ODOLNOSŤ Záťaž: 30 kg/cm2

TEPLOTNÝ ODOLNOSŤ: - 20 - 80 °C

FAREBNOSŤ:

OBSAH: tuba 100 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!