Cart
CEYS - MONTACK express 100g

CEYS - MONTACK express 100g

  • Výrobcovia: MARCA SK s.r.o.
  • Kód produktu: express 10s
  • Dostupnosť: Skladom
  • 3,76€

  • Bez DPH: 3,13€

MONTACK EXPRESS je rýchle montážne lepidlo určené na upevňovanie akéhokoľvek druhu materiálu na rôzne podklady. Poskytuje okamžité počiatočné priľnutie a konečnú vysokú odolnosť spojov. Má výborné vyplňovacie schopnosti umožňujúce použitie aj na nerovné povrchy. Je odolný proti vlhkosti. Lepí rýchlo, pevne a trvalo. Využitie v interiéri aj exteriéri

Upevňuje drevené panely alebo dosky a iné stavebné materiály určené pre obklady stien, profily, podstavce, obrubníky, priečky, lišty, preklady, dlaždičky, elektrické krabice a skrine, vešiaky, atď. na drevo, sadru, cement, betón, tehlu, kov, plast, ai nie je vhodný na lepenie zrkadiel, penového polystyrénu, polystyrén, polyprophylenu, teflónu a veľmi jemných plastov (napr. vinylové pod.) Pri lepení plastov sa odporúča urobiť skúšku.

NÁVOD NA POUŽITIE

Očistiť a osušiť lepené plochy. Odskrutkovať viečko a opačnou stranou otvoriť tubu. Naniesť lepidlo v bodoch alebo prevádzkach na jednu z lepených plôch. Spojiť silným tlakom obe plochy. Lepenie prebehne okamžite bez potreby odvetrania lepených plôch. Pri lepení ťažkých predmetov spoj spočiatku zaistite. Maximálna doba pre realizáciu spoja je 10 minút. Maximálna odolnosti je dosiahnutá 24 hodín po aplikácii.

MATERIÁLY: drevo, kov, plasty, kameň, tehla, betón, sadra, obklady

ODOLNOSŤ Záťaž: 40 kg/cm2

TEPLOTNÝ ODOLNOSŤ: - 15 - 80 °C

OBSAH: tuba 100 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!